Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5133
Stary 31.01.2018, 16:44
Mam jakies dziwne wrazenie ze cos jest nie tak.Jak niby wchodzil stechert to w calym necie byla wielka bomba wszyscy o tym pisali.Miga sie znalazl lidze +. Teraz jak juz jest niemal pewne ze to ktos naprawde duzy z duzym kapitalem to dziennikarze zajmuja sie jakims filmikiem i silownia ktora walkuja juz kupe czasu. Na konfie doslownie kilka pytan odnosnie inwestora a reszta o silke. O co come on?
Odpowiedz cytując