KOMINEK napisał(a):

|
Na razie artykuły PS, Interii głównie o nowym inwestorze.
|
Bo temat siłowni to nic nowego. Był już w mediach i umówmy się, pokazywał ludzi ćwiczących sporty walki, więc nie przebiłby się nigdzie dalej. Media funkcjonują informacją tu i teraz, gorącym newsem, w dobie online jak nie jesteś pierwszy z czymś oryginalnym to Cię nie ma.
Ja bym pospekulował o nowym inwestotrze. Może Maspex? To, że spotkali się w Hiszpanii nie musi o niczym świadczyć. Z drugiej strony była mowa o wyjściu do światowego biznesu więc może kierunek jednak zagraniczny?
Też taka poszlaka... umowa przyszła ok. 4:20. Może to w ogóle nie Europa...?