Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5104
Stary 31.01.2018, 12:37
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Na razie artykuły PS, Interii głównie o nowym inwestorze.
Bo temat siłowni to nic nowego. Był już w mediach i umówmy się, pokazywał ludzi ćwiczących sporty walki, więc nie przebiłby się nigdzie dalej. Media funkcjonują informacją tu i teraz, gorącym newsem, w dobie online jak nie jesteś pierwszy z czymś oryginalnym to Cię nie ma.

Ja bym pospekulował o nowym inwestotrze. Może Maspex? To, że spotkali się w Hiszpanii nie musi o niczym świadczyć. Z drugiej strony była mowa o wyjściu do światowego biznesu więc może kierunek jednak zagraniczny?
Też taka poszlaka... umowa przyszła ok. 4:20. Może to w ogóle nie Europa...?
Odpowiedz cytując