Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline
#
80807
20.01.2018, 23:57
teo
napisał(a):
Wybaczcie, ale niczego nie napisze, bo w kregu zainteresowania Wisly jest obecnie 8 zawodnikow i ktorzy na pewno przyjada tego nie wie nikt poza 3-4 z bezposredniego kierownictwa klubu
Ja napisze narodowosc y i z a przyjedzie x i v i bedzie z teo beka
nie dziekuje
Podajesz miesiąc i rok urodzenia tych 8 zawodników i dziękuję. Trafisz dwóch i jestes kozakiem. Udowadniasz ze nie opowiadasz bajek.
Ale nie, nie zrobisz tego po prostu rzucasz textami z dupy.
Karherop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karherop
Odwiedź stronę domową użytkownika Karherop!
Znajdź inne posty napisane przez Karherop