Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
80789
20.01.2018, 19:16
teo
napisał(a):
Wybaczcie, ale niczego nie napisze, bo w kregu zainteresowania Wisly jest obecnie 8 zawodnikow i ktorzy na pewno przyjada tego nie wie nikt poza 3-4 z bezposredniego kierownictwa klubu
Ja napisze narodowosc y i z a przyjedzie x i v i bedzie z teo beka
nie dziekuje
Idz pan w uj. Wiem ale nie powiem bo bedzie beka , że nie ten;d co za pierdy. Idź sobie walnij szklaneczke whisky w tym 50 metrowym salonie
wislak2214
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak2214
Znajdź inne posty napisane przez wislak2214