Wybaczcie, ale niczego nie napisze, bo w kregu zainteresowania Wisly jest obecnie 8 zawodnikow i ktorzy na pewno przyjada tego nie wie nikt poza 3-4 z bezposredniego kierownictwa klubu
Ja napisze narodowosc y i z a przyjedzie x i v i bedzie z teo beka

nie dziekuje
