Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80763
Stary 12.01.2018, 14:56
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie jest właśnie typowym łącznikiem.
Moim zdaniem właśnie jest takim łącznikiem, z tym, że zdecydowanie bliżej mi go porównać do Mączyńskiego, czyli do człowieka, który kiedy trzeba wchodzi między obrońców, asekuruje, bierze od nich piłkę, przekazuje właśnie dalej na skrzydła, czy do wyżej ustawionego pomocnika. A do tego potrafi odebrać i wygrać głowę, co już wyżej napisałem. Jedyne co mi się nie podoba, z czym się zgadzam, to, że często jest elektryczny, pod presją się gubi. Potrzebuje spokoju i dotarcia się, to jego pierwszy kontrakt w karierze z tak siłową kopaniną jak nasza.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując