Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4770
Stary 10.01.2018, 14:38
donecki napisał(a):Wyświetl post
3 miliony na rok to czy ja wiem czy takie dobre.Nawer na wynajem stadionu nie starczy
Przeciez roczny czynsz za stadion wynosi kolo 2.5 mln zl., a i tak Wisla chce go obnizyc kosztem miejsca reklamowego.
Odpowiedz cytując