Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

najbardziej przerażające jest jak szybko się może posypać niby murowana koncepcja , w tym przypadku "hiszpąńskiej Wisły"
zresztą pisałem że (jedynym) minusem hiszpańskiego zaciągu jest ich uzależnienie od trenera z Hiszpanii
Było pół drużyny Hiszpańskiej , a tu : Velez foch, Ivan foch , Pol nie przedłuża , Carlitosa kupują
i zostajemy z Imazem , Perezem i Cuestą (?)
|
Kiedyś był zaciąg Holenderski i wszyscy wiemy jak to się skończyło.Może Carrillo wpłynie jakoś na Veleza i Gonzaleza.Jak to nie to sayonara, trener sam podejmie decyzję czy się nadają czy nie.Wydaje mi się,że to ostatni taki zaciąg Hiszpański,jak nie wypali to polecą z hukiem Hiszpanie i zapewne Junco bo to w sumie jego projekt i Pani prezes mi zaufała.
Btw
Krzysiek pisze na tt,że trzech piłkarzy na wylocie z Wisły oraz ktoś jeszcze ....