Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20858
Stary 07.01.2018, 22:32
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
najbardziej przerażające jest jak szybko się może posypać niby murowana koncepcja , w tym przypadku "hiszpąńskiej Wisły"

zresztą pisałem że (jedynym) minusem hiszpańskiego zaciągu jest ich uzależnienie od trenera z Hiszpanii

Było pół drużyny Hiszpańskiej , a tu : Velez foch, Ivan foch , Pol nie przedłuża , Carlitosa kupują

i zostajemy z Imazem , Perezem i Cuestą (?)
Kiedyś był zaciąg Holenderski i wszyscy wiemy jak to się skończyło.Może Carrillo wpłynie jakoś na Veleza i Gonzaleza.Jak to nie to sayonara, trener sam podejmie decyzję czy się nadają czy nie.Wydaje mi się,że to ostatni taki zaciąg Hiszpański,jak nie wypali to polecą z hukiem Hiszpanie i zapewne Junco bo to w sumie jego projekt i Pani prezes mi zaufała.

Btw

Krzysiek pisze na tt,że trzech piłkarzy na wylocie z Wisły oraz ktoś jeszcze ....
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 07.01.2018 o godz. 22:34.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując