Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

najbardziej przerażające jest jak szybko się może posypać niby murowana koncepcja , w tym przypadku "hiszpąńskiej Wisły"
zresztą pisałem że (jedynym) minusem hiszpańskiego zaciągu jest ich uzależnienie od trenera z Hiszpanii
Było pół drużyny Hiszpańskiej , a tu : Velez foch, Ivan foch , Pol nie przedłuża , Carlitosa kupują
i zostajemy z Imazem , Perezem i Cuestą (?)
|
Zauważ że 5 z 7 Hiszpanów przyszło ledwo pół roku temu. I czy Wisła stanie się ubozsza kulturowo bez nich czy co? Nie rozumiem tego wywodu.
I czy to nie chodzi o to by tanio kupić - drogo sprzedać? Dlatego osobiście pogodzilem się z ew. strata Carlitosa
A te plotki o "fochach" to są równie wiarygodne jak wszystkie informacje o "bombach" transferowych. Dajcie sobie na wstrzymanie.