Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20852
Stary 07.01.2018, 21:27
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
najbardziej przerażające jest jak szybko się może posypać niby murowana koncepcja , w tym przypadku "hiszpąńskiej Wisły"

zresztą pisałem że (jedynym) minusem hiszpańskiego zaciągu jest ich uzależnienie od trenera z Hiszpanii

Było pół drużyny Hiszpańskiej , a tu : Velez foch, Ivan foch , Pol nie przedłuża , Carlitosa kupują

i zostajemy z Imazem , Perezem i Cuestą (?)
Zauważ że 5 z 7 Hiszpanów przyszło ledwo pół roku temu. I czy Wisła stanie się ubozsza kulturowo bez nich czy co? Nie rozumiem tego wywodu.

I czy to nie chodzi o to by tanio kupić - drogo sprzedać? Dlatego osobiście pogodzilem się z ew. strata Carlitosa

A te plotki o "fochach" to są równie wiarygodne jak wszystkie informacje o "bombach" transferowych. Dajcie sobie na wstrzymanie.
Odpowiedz cytując