Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20851
Stary 07.01.2018, 21:16
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
najbardziej przerażające jest jak szybko się może posypać niby murowana koncepcja , w tym przypadku "hiszpąńskiej Wisły"

zresztą pisałem że (jedynym) minusem hiszpańskiego zaciągu jest ich uzależnienie od trenera z Hiszpanii

Było pół drużyny Hiszpańskiej , a tu : Velez foch, Ivan foch , Pol nie przedłuża , Carlitosa kupują

i zostajemy z Imazem , Perezem i Cuestą (?)
A z tych trzech to tylko Imaza warto trzymać. I to też w zależności od tego, ile zarabia.

Te fochy to pewne?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując