Ogryzek napisał(a):

|
A czy to nie dotyczy tego że Velez chciał mieć drogi zabieg w Hiszpanii a nie tańszy w Polsce? To chyba nie chodzi o to ze w ogóle nie ma kasy na leczenie, ale na drogie leczenie za granicą?
|
Jest jeszcze inny problem w tej sytuacji... ze Velez z kontuzja przyszedl i ona sie odnowila...