Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20734
Stary 05.01.2018, 20:47
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A czy to nie dotyczy tego że Velez chciał mieć drogi zabieg w Hiszpanii a nie tańszy w Polsce? To chyba nie chodzi o to ze w ogóle nie ma kasy na leczenie, ale na drogie leczenie za granicą?
Jest jeszcze inny problem w tej sytuacji... ze Velez z kontuzja przyszedl i ona sie odnowila...
Odpowiedz cytując