Pewnie @Wolfy mnie wyśmieje, ale co tam:
z tym składem, z dobrym trenerem i z motywatorem Sobolewskim idziemy na mistrza
(jeśli pieniędzy w kasie nie braknie na codzienną działalność)
ps. tak, wiem, że już następny mecz możemy przegrać, ale kiedy się cieszyć i być optymistą jak nie teraz?