Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3515
Stary 11.12.2017, 10:41
wislak2214 napisał(a):Wyświetl post
A od kiedy Wasilewski ma agenta?
Podpisywał w jego obecności kontrakt. Szczegółów nie znam jaką mają umowę.

W skrócie bronil decyzji o zwolnieniu i podkreślał minimalna przewaga nad strefa spadkowa, kiepski styl zespolu i grę poniżej możliwości zawodników. Może nic kontrowersyjnego, ale cos z czym wielu się ciągle nie zgadza.
Odpowiedz cytując