wislak2214 napisał(a):

A od kiedy Wasilewski ma agenta ?
|
Podpisywał w jego obecności kontrakt. Szczegółów nie znam jaką mają umowę.
W skrócie bronil decyzji o zwolnieniu i podkreślał minimalna przewaga nad strefa spadkowa, kiepski styl zespolu i grę poniżej możliwości zawodników. Może nic kontrowersyjnego, ale cos z czym wielu się ciągle nie zgadza.