|
W meczach z Górnikiem i Termalicą wyglądaliśmy słabo. Ale jednak graliśmy w piłkę. Dziś rozegraliśmy jeden z najgorszych meczów w ostatnich latach i niestety wyglądało mi to na grę pod zwolnienie trenera, które zresztą nastąpiło zaraz po meczu. Abstrahując od ogólnie słabej gry za Kiko to dotąd nie było żadnych przesłanek, że drużynie jest z nim nie po drodze. Dziś natomiast nastąpił sabotaż. Ciekawe czy faktycznie na przestrzeni ostatniego tygodnia wydarzyło się coś co aż tak negatywnie wpłynęło na drużynę.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|