Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3352
Stary 10.12.2017, 18:26
Po ostatnim meczu był tutuł
KIKO RAMIREZ:Negatywnym bohaterem był VAR
po tym
KIKO RAMIREZ:Negatywnym bohaterem byłem ja.
Nikogo nie rozwinął(Tibor,Kostal),zgasił Brozka,Małeckiego,Bartosza.
W meczu najwięcej strającego sie Wojtkowskiego zdejmuje,a po beznadzijenej pierwszej połowie ofensywne zmiany w 70 min...Zwycięstwo w derbach to obowiązek,ale może przegrana byłaby Jego "gwoździem do trumny"
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 10.12.2017 o godz. 18:56.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując