|
Po ostatnim meczu był tutuł
KIKO RAMIREZ:Negatywnym bohaterem był VAR
po tym
KIKO RAMIREZ:Negatywnym bohaterem byłem ja.
Nikogo nie rozwinął(Tibor,Kostal),zgasił Brozka,Małeckiego,Bartosza.
W meczu najwięcej strającego sie Wojtkowskiego zdejmuje,a po beznadzijenej pierwszej połowie ofensywne zmiany w 70 min...Zwycięstwo w derbach to obowiązek,ale może przegrana byłaby Jego "gwoździem do trumny"
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 10.12.2017 o godz. 18:56.
|