teo napisał(a):

Dlaczego Malecki jest bez formy? Dlaczego Boguski jest bez formy? To nei sa nowe nabytki. Sa kolejny cykl treningowy pod "piecza" kiko i jaki mamy efekt?
Ciekaw jestem jak Carlitos bedzie dolowac wiosna... Znaczy sie juz zaczyna, bo odbijac zaczynaja sie metody treningowe z poczatku sezonu. Chlop zwyczajnie stracil swiezosc...
Nie masz racji Nesta. Nie brakuje zawodnika do srodka pola. Ci ktorzy sa, sa zle ustawiani. Zbyt gleboko lub zbyt wysoko.
|
Rafał Boguski - 09.06.84 -> 2017-1984 = 33
Dlaczego Małecki, odpowiedź nie jest taka oczywista.
Poza tym Boguś zdobył wczoraj bramkę więc nie wiem skąd twierdzenie, że "jest bez formy".