Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.12.2017, 21:39
wyar napisał(a):Wyświetl post
Swietnie wiesz,ze pisalem o tym,ze ludzie "traca glowe",i czesto druzyny wtedy przegrywaja. Cos powygrywali,ale my piszemy o konkretnym meczu,a nie o trofeach czy kampaniach ligowych. Wiec moze zamiast wypowiadac sie o metodologii,o ktorej zapewne masz podobne pojecie jak o sporcie, po prostu zastanow sie o czym piszesz. To nie boli.
A to sorry, bo niestety nie wiedziałem - miałem wrażenie, że pisałeś o tym, że karny "wszystko zmienił" (z czym ja się generalnie nie zgadzam), a nie o tym, że ktoś konkretnie stracił głowę w wyniku czego przegraliśmy ten konkretny mecz. Poza tym jak już jesteś uznanym znawcą sportu i punktujesz mi kolejne pokłady niekompetencji, zdecyduj się o metodologii *czego* piszesz - nie rozmywajmy więcej, dobrej nocy.
Odpowiedz cytując