Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 03.12.2017, 21:11
VAR to taka jest cholera, co raz daje raz zabiera co mysmy ....a w 2 polowie zagrali, wczoraj swiety mikolaj z Arsenalu Koscielny i Mustafi dzisiaj swiety mikolaj z Wisly, jak można bylo dopuscic do gola na 1-2 gosc mial tyle czasu na ulozenie sobie pilki a nawet nikt nie probowal mu jej zabrac i jeszcze Buchalik sie nie popisal. Co za zjebana liga tylko u nas beniaminek tak kosi, Leicester dopiero zawojowal Anglie w kolejnym sezone po powrocie z Championship a tu nagle z Gornikiem sobie robi co chce ehh oby z Plockiem bylo lepiej
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 03.12.2017 o godz. 21:20.
Odpowiedz cytując