Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20477
Stary 25.11.2017, 03:30
Wydaje mi się, że nie było jeszcze tego wątku tutaj, więc zamieszczam.

Ostatnio przez TT przewinęła się informacja, że nie będziemy szaleć na rynku transferowym w zimie.
Mimo tego pojawiła się plotka (źródło: http://www.calabriasport24.net/croto...o-sul-mercato/ ostatni akapit), że do Wisły może trafić Słoweniec Andrej Kotnik.

Oto, co wyczytałem w polskich mediach:"Kotnik trafił do Crotone latem z ND Gorica. Ofensywny pomocnik nie zdołał wywalczyć miejsca w podstawowym składzie włoskiego zespołu i do tej pory zagrał jedynie w dwóch spotkaniach Primavery. Nic nie wskazuje na to, by Włosi skorzystali z opcji pierwokupu piłkarza i już zimą odeślą go do Słowenii, skąd Kotnik ruszy dalej. Do Polski albo na Słowację."

Oto ten Pan na transfermarkcie: https://www.transfermarkt.pl/andrej-...spieler/382007 A tu jego filmik: https://www.youtube.com/watch?v=D0QYlNrJ4J8
Odpowiedz cytując