Wydaje mi się, że nie było jeszcze tego wątku tutaj, więc zamieszczam.
Ostatnio przez TT przewinęła się informacja, że nie będziemy szaleć na rynku transferowym w zimie.
Mimo tego pojawiła się plotka (źródło:
http://www.calabriasport24.net/croto...o-sul-mercato/ ostatni akapit), że do Wisły może trafić Słoweniec
Andrej Kotnik.
Oto, co wyczytałem w polskich mediach:
"Kotnik trafił do Crotone latem z ND Gorica. Ofensywny pomocnik nie zdołał wywalczyć miejsca w podstawowym składzie włoskiego zespołu i do tej pory zagrał jedynie w dwóch spotkaniach Primavery. Nic nie wskazuje na to, by Włosi skorzystali z opcji pierwokupu piłkarza i już zimą odeślą go do Słowenii, skąd Kotnik ruszy dalej. Do Polski albo na Słowację."
Oto ten Pan na transfermarkcie:
https://www.transfermarkt.pl/andrej-...spieler/382007 A tu jego filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=D0QYlNrJ4J8