Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80499
Stary 22.11.2017, 10:35
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Jest jeszcze Krzysiek Drzazga... Jak ma siedzieć na trybunach w Chojnicach, to może lepiej niech wraca i trenuje z ekstraklasowym składem? Albo wypożyczenie do niższej ligi, o ile jest jeszcze sens o niego walczyć :/
O ile mi wiadomo w czerwcu kończy mu się kontrakt. Skoro gość nie radzi sobie w pierwszej lidze to chyba oczywiste, że należy go pożegnać.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując