swiety37 napisał(a):

|
Jest jeszcze Krzysiek Drzazga... Jak ma siedzieć na trybunach w Chojnicach, to może lepiej niech wraca i trenuje z ekstraklasowym składem? Albo wypożyczenie do niższej ligi, o ile jest jeszcze sens o niego walczyć :/
|
O ile mi wiadomo w czerwcu kończy mu się kontrakt. Skoro gość nie radzi sobie w pierwszej lidze to chyba oczywiste, że należy go pożegnać.