Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2836
Stary 20.11.2017, 18:02
@Wyar,

Przecież napisałem, że się z tobą zgadzam

I jeszcze w temacie jarania się. Od feralnych meczów w Kielcach forum (i to nie tylko to forum) uspokoiło się i z totalnej depresji wchodzi w lekką euforię. To trochę tak jak z alkoholem. Ci co potrafią pić niech piją, a ci co zaliczają zgon co popijawę to niech ostrożnie dawkują emocje. Za kolejną powtórkę z "kikoout" w sezonie 2017/2018 to przydałyby się jednak bany.

A marzyć oczywiście i można, i trzeba. Z (aktualnego) top8 graliśmy w domu tylko z Legią i Jagą. Domowy 5-2-1 też robi wrażenie. Skoro dziś jesteśmy na pudle (zaraz gra Korona) to wszystko się może zdarzyć. Zwłaszcza, że zima powinna być spokojna. O finansach gazety nie trąbią, a skład wygląda na ustabilizowany.
Odpowiedz cytując