Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80482
Stary 20.11.2017, 00:43
Jestem chory na głowę i chyu%@&j z tym Ivanem.

Tak samo jest dobry jak nescafe classic. Przy tym elektryczny jak jebany transformator.

Arsenic i don Wasyl, a ten jak wróci to wiadomo co z nim zrobić
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując