Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80471
Stary 18.11.2017, 23:37
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
dobra widomowsc

czekacie na Kube za X lat a teraz jak jest anligczna sytaucja to fochy
Nie widzę żadnej analogii. Wasilewski to facet z charakterem, ale BEZ PRZESZŁOŚCI W WIŚLE. To nie gość 'przywiązany' do barw i Wiślackiej ideologii. Natomiast transfer oceniam pozytywnie. Potrzebujemy ludzi do robienia szatni. A i sportowo mam nadzieję, że to wciąż jest JAKOŚĆ.
Odpowiedz cytując