Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

dobra widomowsc
czekacie na Kube za X lat a teraz jak jest anligczna sytaucja to fochy
|
Nie widzę żadnej analogii. Wasilewski to facet z charakterem, ale BEZ PRZESZŁOŚCI W WIŚLE. To nie gość 'przywiązany' do barw i Wiślackiej ideologii. Natomiast transfer oceniam pozytywnie. Potrzebujemy ludzi do robienia szatni. A i sportowo mam nadzieję, że to wciąż jest JAKOŚĆ.