Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80454
Stary 18.11.2017, 14:46
piotek napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam, że wyjściowa para stoperów to Głowa/Wasilewski + Arsenić. Granie Wasylem i Arkiem naraz byłoby na wskroś nieprzyszłościowe. Ciekawi mnie sytuacja, gdy wróci Gonzales.

I tak mnie jeszcze naszło... Czy my czasem nie próbowaliśmy przed sezonem ustawienia z 3 stoperów? To może być transfer trochę pod to ustawienie, bo szczerze mówiąc to ciężko mi sobie wyobrazić, żeby z tej czwórki dwóch siadało na ławce (Głowa - wiadomo, nie tylko umiejętności, ale mentalny filar drużyny, Arsenić - gra na dobrym poziomie + perspektywiczny, Gonzales - imo najlepiej rozgrywa piłkę z naszych defensorów, w obronie ostatnio grał gorzej, ale to być moze kwestia kontuzji, Wasilewski - tutaj jeszcze zobaczymy, ale potencjał [jeśli można użyć tego słowa w kontekście 37-latka ] na pewno jest no i nie wiem, czy zaakceptowałby pozycję nr 4).
Gonzalez obecnie jest połamany, Głowacki nie ma sił raczejna grę od deski do deski, Wasilewski nie wiadomo w jakiej formie przyjdzie, a Arsenic grał też jako prawy obrońca. Dobre uzupełnienie na ten sezon, ale nadmiaru bogactwa wcale nie ma.

Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
pomału dochodze do siebie

NIE WIEM w jakiej formie jest Wasyl

dziwi mnie tylko że pół forum spuszcza sie na myśl o Kubie który przyjdzie do nas jak już bedzie w takim wieku że nawet w MLS mu nie przedłużą umowy , a na w podobnym wieku Marcina kręci nosem
Nie mogę się zgodzić z tym podobnym wiekiem. Przecież jak Kuba by przyszedł w 2019 to jest 33 latek.
Ty nie jesteś coś do Błaszczykowskiego uprzedzony?
Odpowiedz cytując