Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80447
Stary 18.11.2017, 12:54
Podejrzewam, że wyjściowa para stoperów to Głowa/Wasilewski + Arsenić. Granie Wasylem i Arkiem naraz byłoby na wskroś nieprzyszłościowe. Ciekawi mnie sytuacja, gdy wróci Gonzales.

I tak mnie jeszcze naszło... Czy my czasem nie próbowaliśmy przed sezonem ustawienia z 3 stoperów? To może być transfer trochę pod to ustawienie, bo szczerze mówiąc to ciężko mi sobie wyobrazić, żeby z tej czwórki dwóch siadało na ławce (Głowa - wiadomo, nie tylko umiejętności, ale mentalny filar drużyny, Arsenić - gra na dobrym poziomie + perspektywiczny, Gonzales - imo najlepiej rozgrywa piłkę z naszych defensorów, w obronie ostatnio grał gorzej, ale to być moze kwestia kontuzji, Wasilewski - tutaj jeszcze zobaczymy, ale potencjał [jeśli można użyć tego słowa w kontekście 37-latka ] na pewno jest no i nie wiem, czy zaakceptowałby pozycję nr 4).
Odpowiedz cytując