Karherop napisał(a):

Ondrasek złapał 76759 kontuzje odkąd jest w Wiśle.
Może by go nam Piast podkupił? ostatnio mamy z nimi same złote interesy, Mójta, Jankowski...?
|
Fantastycznie interest na Mójcie. Piast ani centa nie przelał na nasze konto, a Adaś zaksięgował podobno spory hajs za rozwiązanie kontraktu.