Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80387
Stary 13.11.2017, 23:58
Barti napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy Maciek zdaje sobie sprawę z tego co właśnie zrobił. Stał się jednym z nas. Mam nadzieję, że to udźwignie. Powodzenia Maciek!
Sam chyba sie nie spodziewal, gdzies przeczytalem, ze w jakis wieczor siadl zona i zaczeli czytac opinie, o to co powiedzial:

Wieczorem, gdy dzieci już zasnęły, siedliśmy z żoną, zaczęliśmy rozmawiać i przeglądać, jak fani przyjęli to, że zostaję. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z tak pochlebnymi komentarzami. Dziękuję za to. To dla mnie duże wyróżnienie i kop do dalszego rozwoju.


Ciesze sie, ze podpisal, przypomina mi sie Kosowski, ktory co prawda plakal, ze na pampersy nie ma, ale pozniej podpisal nowa umowe na bodaj 5 lat i pozniej go wypozyczyli zarabiajac na tym kase.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 14.11.2017 o godz. 00:03.
Odpowiedz cytując