Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80358
Stary 10.11.2017, 19:03
Fantastyczna wiadomość. Przez kilka ostatnich lat nie mieliśmy ani finansowych ani sportowych argumentów, żeby takich piłkarzy jak Maciej przekonywać do pozostania w Krakowie. Ewidentnie idzie ku lepszemu, bo bez względu na sytuację osobistą rodziny Sadloków (jak sam mówi, zadomowili się w KRK) najlepszy LO ligi nie zostałby u nas jedynie z sentymentu. Strona finansowa musiała być co najmniej satysfakcjonująca. Bardzo konkretny sygnał dla piłkarzy, sztabu, kibiców, mediów i przeciwników. Stajemy na nogi.

Ciepło pozdrawiam Krzysztofa Mączyńskiego.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując