Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2714
Stary 04.11.2017, 01:51
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Prosze sformułuj zarzut majac jakies podstawy...

Bo wydaje mi sie ze szukasz czegoś na siłe.
Ja? Ja od początku napisałem: "jeżeli to, co przeczytałem jest prawdą, to...".

Naprawdę staram się podchodzić do sprawy umiarkowanie, a odnośnie do Ramireza chciałbym, żeby był coraz lepszym trenerem z pożytkiem dla Wisły. Na pewno nie chcę jego zwolnienia.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując