szprotson napisał(a):

Prosze sformułuj zarzut majac jakies podstawy...
Bo wydaje mi sie ze szukasz czegoś na siłe.
|
Ja? Ja od początku napisałem: "jeżeli to, co przeczytałem jest prawdą, to...".
Naprawdę staram się podchodzić do sprawy umiarkowanie, a odnośnie do Ramireza chciałbym, żeby był coraz lepszym trenerem z pożytkiem dla Wisły. Na pewno nie chcę jego zwolnienia.