Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24358
Stary 31.10.2017, 00:03
rafaello56 napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy chyba zdajemy sobie sprawę, że Carlitos odejdzie zapewne jeszcze tej zimy, a pytanie brzmi gdzie? Osobiście wolę by odszedł do zagranicznego klubu przy dużej sumie odstępnego dla Wisły. Pytania prowadzących podsuwają myśl, że słuszną drogą dla Carlitosa to transfer do 7egi, a tymczasem taka opcja nic mu nie daje, bo dużo większe pieniądze za grę dostanie w Chinach. 7egia jest przez dziennikarzy wykorzystywana do nadmuchiwania baloniku wspaniałego klubu ze stolicy z którego również prawdziwe gwiazdy uciekają -przykład VOO
Temat "polityka finansowa Wisły" jest chwilowo martwy, więc ciężko stwierdzić, czy ta zima czy lato (czyt czy mamy aż takie problemy finansowe by ryzykować walkę o 14 miejsce na koniec sezonu). Idą MŚ w Rosji więc trochę czasu będzie bo liga kończy wcześniej.

Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Rowniez sie zgadzam.

Wole jego wypowiedzi, notabene bardzo cieplo sie wypowiadal o wszystkich w szatni. Mowil tez, ze stara nie rozmawiac po hiszpansku tylko po angielsku, na pytania w pomidorze odpowiadal po polsku itd itp. Wole szczere powiedzenie "Byc moze zdobede mistrzostwo z innym klubem" niz slodkie pierdzenie Krzysia.
Miejmy nadzieję, że ten "inny klub" to dopiero w przyszłym sezonie.
Odpowiedz cytując