R33 napisał(a):

W sumie jak teraz spojrzałem na terminarz to wygląda to bardzo optymistycznie, bo praktycznie do końca roku ktoś z czołówki praktycznie gra między sobą w każdej kolejce.

(na czerwono mecze czołówki między sobą, na niebiesko mecze nasze z czołówką)
Wygrywając wszystko mamy ogromne szanse na lidera do końca roku. Wszystko w naszych rękach!
|
Dzięki, właśnie splułem lapka czytając ten post. Ale będę miał dobry humor do końca dnia
