Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 29.10.2017, 16:27
R33 napisał(a):Wyświetl post
W sumie jak teraz spojrzałem na terminarz to wygląda to bardzo optymistycznie, bo praktycznie do końca roku ktoś z czołówki praktycznie gra między sobą w każdej kolejce.


(na czerwono mecze czołówki między sobą, na niebiesko mecze nasze z czołówką)

Wygrywając wszystko mamy ogromne szanse na lidera do końca roku. Wszystko w naszych rękach!
Dzięki, właśnie splułem lapka czytając ten post. Ale będę miał dobry humor do końca dnia
Odpowiedz cytując