Dzimi napisał(a):

Kominek - oczekiwania były raczej takie, że będzie jak w sezonie 13/14.
Raz, że większość z tych 21 punktów była wywalczona na początku sezonu, a od końca sierpnia to już są mordęgi a nie jakaś przemyślana gra
Dwa, jeśli do 30 kolejki włącznie będziemy tak punktować jak we wrześniu i październiku, to po 30 kolejkach będziemy mieć 37-38 punktów i NIE ZAGRAMY w grupie mistrzowskiej.
...
|
Niby na podstawie czego oczekiwania były na wynik z 13/14? Kasa z Telefoniki już nie płynie.
Nasze zdobycze w pierwszej połowie (kolejki 1-7) i w drugiej (8-14).
Z-Z-P-Z-Z-P-R = 13 - 62%
P-Z-P-R-Z-P-R = 8 - 38%
Przed 11 kolejką był wielki płacz, że Wisła nie grała jeszcze z czołówką i będą 4 mecze i 4 w.......e. Mamy zwycięstwo, dwa remisy i przegraną (szkoda szans Carlitosa).
We Wrocławiu też był całkiem fajny mecz. Nawet weszLo nas chwaliło:
http://weszlo.com/2017/10/14/hiszpan...lal-asystowal/
Mamy teraz 3 mecze, które trzeba wygrać, a potem Górnika. Patrząc na samą tabele to do końca tego roku można by się pokusić o jakieś 11 punktów. Następne kolejki to (w nawiasie miejsce w tabeli):
Sandecja (11) d
Pogoń (16) d
Termalica (13) w
Górnik (1) d
Wisła P (7) d
Cracovia (15) w
Zagłebie (3) d
a potem przerwa zimowa.