Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 29.10.2017, 01:39
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Kominek - oczekiwania były raczej takie, że będzie jak w sezonie 13/14.

Raz, że większość z tych 21 punktów była wywalczona na początku sezonu, a od końca sierpnia to już są mordęgi a nie jakaś przemyślana gra
Dwa, jeśli do 30 kolejki włącznie będziemy tak punktować jak we wrześniu i październiku, to po 30 kolejkach będziemy mieć 37-38 punktów i NIE ZAGRAMY w grupie mistrzowskiej.

...
Niby na podstawie czego oczekiwania były na wynik z 13/14? Kasa z Telefoniki już nie płynie.

Nasze zdobycze w pierwszej połowie (kolejki 1-7) i w drugiej (8-14).
Z-Z-P-Z-Z-P-R = 13 - 62%
P-Z-P-R-Z-P-R = 8 - 38%

Przed 11 kolejką był wielki płacz, że Wisła nie grała jeszcze z czołówką i będą 4 mecze i 4 w.......e. Mamy zwycięstwo, dwa remisy i przegraną (szkoda szans Carlitosa).

We Wrocławiu też był całkiem fajny mecz. Nawet weszLo nas chwaliło: http://weszlo.com/2017/10/14/hiszpan...lal-asystowal/

Mamy teraz 3 mecze, które trzeba wygrać, a potem Górnika. Patrząc na samą tabele to do końca tego roku można by się pokusić o jakieś 11 punktów. Następne kolejki to (w nawiasie miejsce w tabeli):
Sandecja (11) d
Pogoń (16) d
Termalica (13) w
Górnik (1) d
Wisła P (7) d
Cracovia (15) w
Zagłebie (3) d

a potem przerwa zimowa.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 29.10.2017 o godz. 01:43.
Odpowiedz cytując