Jam55 napisał(a):

|
Czaro jeśli to był dobry mecz w naszym wykonaniu to chyba meczu nie oglądałeś. Gdyby kuchenkorz wykorzystał z 50% swoich szans to byłoby 6:1 wtedy tez byś pisał ze to był dobry mecz w naszym wykonaniu? Mecz był tragiczny.
|
Nie jesteśmy potentatem Nie da się osiągnąć dużo więcej, jeśli tylko 5 zawodników z pola gra na zbliżonym poziomie do Lechitów. Carlitos, Basha, Głowa, Arsenić i Sadlok. Reszta na razie, niestety, odstaje.