Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 27.10.2017, 23:07
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Czaro jeśli to był dobry mecz w naszym wykonaniu to chyba meczu nie oglądałeś. Gdyby kuchenkorz wykorzystał z 50% swoich szans to byłoby 6:1 wtedy tez byś pisał ze to był dobry mecz w naszym wykonaniu? Mecz był tragiczny.
Nie jesteśmy potentatem Nie da się osiągnąć dużo więcej, jeśli tylko 5 zawodników z pola gra na zbliżonym poziomie do Lechitów. Carlitos, Basha, Głowa, Arsenić i Sadlok. Reszta na razie, niestety, odstaje.
Odpowiedz cytując