czaro napisał(a):

|
Po mojemu: ze Manuel jest taki lepszy, że ostatnie 4-5 meczów był poza składem, a teraz nagle wchodzi w prestiżowym meczu z Legią - niezrozumiałe. A Perez nie prezentuje się lepiej od Halilovicia - widzieliśmy jednego i drugiego już tyle razy, by to stwierdzić. A jeżeli prezentuje się na tę chwilę, to trzeba jak najszybciej pogonić Halilovicia z klubu, bo gorzej od Pereza to musi być naprawdę słabo.
|
Halilović gra dramatycznie w obronie, uruchamia o wiele więcej zabójczych kontr przeciwnika niż sensownych akcji z naszej strony. Perez i ze Manuel prezentują się o tyle lepiej, że nawet jeśli sporo piłek psują to i tak efekty są mniej niebezpieczne dla drużyny.
I tak, jeśli Halilović się nie ogarnie to pewnie w końcu zostanie pożegnany. Koleś trafił do nas ponieważ został skreślony w poważnych futbolu i łatwo się już chyba domyślić dlaczego. Myślę, że ma czas do końca sezonu.