Kamson napisał(a):

|
Albo że można grać coś innego niż non stop rozgrywanie w obronie, przerzucanie od boku do boku i długie pilki na skrzydła albo Carlistosa? Jeśli Carlitos nie wygra meczu to Ramirez tego zrobi. Przykra prawda
|
A jakby Lewandowski nie wygrał kilku meczów, to awansowalibyśmy na Mistrzostwa Świata? Smutna prawda.
Głównym problemem Wisły w obecnej chwili są słabe transfery, poza Carlitosem. Nie wiem czy niektórzy z tych graczy jeszcze wypalą, ale na pewno nie zrobili tego do tej pory. To one przekładają się na obraz i jakość gry ofensywnej.
Sam mecz z Legią wcale nie był był naszym najgorszym w Krakowie w ostatnich latach. Z trochę innymi piłkarzami i trenerami, prezentowaliśmy jeszcze mniej niż dzisiaj.