Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2434
Stary 22.10.2017, 21:01
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Albo że można grać coś innego niż non stop rozgrywanie w obronie, przerzucanie od boku do boku i długie pilki na skrzydła albo Carlistosa? Jeśli Carlitos nie wygra meczu to Ramirez tego zrobi. Przykra prawda
A jakby Lewandowski nie wygrał kilku meczów, to awansowalibyśmy na Mistrzostwa Świata? Smutna prawda.

Głównym problemem Wisły w obecnej chwili są słabe transfery, poza Carlitosem. Nie wiem czy niektórzy z tych graczy jeszcze wypalą, ale na pewno nie zrobili tego do tej pory. To one przekładają się na obraz i jakość gry ofensywnej.

Sam mecz z Legią wcale nie był był naszym najgorszym w Krakowie w ostatnich latach. Z trochę innymi piłkarzami i trenerami, prezentowaliśmy jeszcze mniej niż dzisiaj.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 22.10.2017 o godz. 21:07.
Odpowiedz cytując