Ogryzek napisał(a):

Młody perspektywiczny piłkarz z III ligi hiszpańskiej jeszcze wierzy ze może zrobić karierę w Hiszpanii i chce powalczyć o ichniejszą La Liga. Skusić go mogą tylko duże pieniądze np. (Anglia) do opuszczenia Hiszpanii w młodym wieku.
Do nas trafiają nieprzypadkowo przeżute "odpady" które nie miały szans na karierę w Hiszpanii, albo nie poradziły sobie w wyższych klasach rozgrywkowych. Najmłodszy to 26 letni Carlitos, reszta starsza. Zejdź na ziemię. Perspektywiczny i młody Hiszpan to nie nasz poziom finansowy jak i żadnego polskiego klubu!
My możemy młodych perspektywicznych poza Polską szukać na Słowacji, Węgrzech itd. Nawet Chorwacja to tylko ci których odpali Dinamo. Nie fantazjujmy.
|
Super.
Dlatego napisałem: Choćby w III lidze hiszpańskiej.
Równie dobrze może być w II francuskiej, I chorwackiej czy albańskiej....
Teza jest taka, że Junco może kogoś takiego znaleźć.
I obstawiam dolary przeciwko orzechom, że szuka.