|
Myślicie, że Junco nie jest w stanie znaleźć młodego, perspektywicznego stopera gdzie indziej? Choćby w III lidze hiszpańskiej?
Zamiast bawić się w odgrzewanie starych kotletów?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|