Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12419
Stary 19.10.2017, 07:21
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Poszperaj w sieci o szczegółach jego odejścia i późniejszego .......enia do mediów.

mączyński też może się poczuć Wiślakiem i grać za 10 lat w Oldbojach? Bez jaj ...
O co w ogole wszystkim chodzi z Maczynskim? Przyszedl do nas w trudnym dla nas czasie (choc mogl isc gdzies indziej) pogral dobrze, pomogl zdobyc troche punktow a na koniec przyniosl do klubu tak potrzebna gotowke.

Mie osobiscie dupa od tego nie boli.
Odpowiedz cytując