Kocur napisał(a):

Poszperaj w sieci o szczegółach jego odejścia i późniejszego .......enia do mediów.
mączyński też może się poczuć Wiślakiem i grać za 10 lat w Oldbojach? Bez jaj ...
|
O co w ogole wszystkim chodzi z Maczynskim? Przyszedl do nas w trudnym dla nas czasie (choc mogl isc gdzies indziej) pogral dobrze, pomogl zdobyc troche punktow a na koniec przyniosl do klubu tak potrzebna gotowke.
Mie osobiscie dupa od tego nie boli.