|
On nie ma jednego agenta, tylko kilku. Ćwiąkała o tym pisał.
Z innej beczki po tym jak zaproponowano Sadlokowi i Małeckiemu nowe kontrakt, na pewno trzeba pomyśleć o rozmowach również z Llonchem. Poza naszą starszyzną to jedyny ważny zawodnik któremu się kończy kontrakt i nie ma opcji jej przedłużenia w lecie.
Zapomniałbym też o Cywce, jednak osobiście nie przedłużałbym z nim kontraktu. Pewnego poziomi chłopak nie przeskoczy.
|