s1mone napisał(a):

|
Już się nie macie czego czepiać, widocznie czuje się Wiślakiem i sam się zgłosił. .
|
Poszperaj w sieci o szczegółach jego odejścia i późniejszego .......enia do mediów.
mączyński też może się poczuć Wiślakiem i grać za 10 lat w Oldbojach? Bez jaj ...