Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12416
Stary 18.10.2017, 17:12
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Już się nie macie czego czepiać, widocznie czuje się Wiślakiem i sam się zgłosił. .

Poszperaj w sieci o szczegółach jego odejścia i późniejszego .......enia do mediów.

mączyński też może się poczuć Wiślakiem i grać za 10 lat w Oldbojach? Bez jaj ...
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując