Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2361
Stary 16.10.2017, 12:40
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Potrafisz zauwazyc roznice miedzy byciem dobrym, slabym trenerem a ocena jego pracy za dany sezon czy moze jednak za duzo wymagam Slaby trener nie moze zajac dobrego miejsca z druzyna? Dobry trener nie moze zajac slabego miejsca? Ranieri jakim jest trenerem skoro w jednym sezonie zdobywa mistrza a w nastepnym wywalaja go bo zajmuje miejsce w strefie spadkowej, hmm? Slowo pisane, widze jest duzym wyzwaniem dla niektorych.

To oczywiste - bycie slabym trenerem to nie jest wypadkowa jego pracy,to dwa osobne byty

Kiepski muzyk napisze swietna piosenke,kiepski pilkarz zagra kiedys w Realu,kiepski inzynier wybuduje architektoniczny majstersztyk,kiepski kibic napisze profesjonalna i obiektywna ocene pracy trenera zwlaszcza,kiedy przed ta ocena uwaza,ze trener jest slaby

A,no i "koronny" argument o Ranierim - czy to jest pytanie retoryczne ? A moze stawiasz je samemu sobie ? Bo ja z faktu,ze Ranieriego wywalono z pracy w Leicester NIGDY nie wysnulbym wniosku,ze to kiepski trener. ale jak widac Ty wysuwasz wniosek,ze to slaby trener z czegos innego niz jego praca dotychczas. Ramirez to wg Ciebie slaby trener,a w poprzednim sezonie zastaje Wisle na ostatnim miejscu,sezon konczy na 6-tym,mimo poteznych klopotow finansowych klubu. W tym,mimo znaczacej przebudowy w oparciu glownie o pilkarzy darmowych i budzecie znacznie nizszym od kilku faworyzowanych druzyn,Wisla obecnie ma 20 pkt i jest na 4 miejscu.,a wiec ma polowe tego,co powinno wystarczyc na pierwsza 8-ke. I ma obecnie 2 pkty straty do lidera. W defensywie Wisla jest w polowie stawki,w ofensywie to ligowa czolowka,choc wlasciwie prawie jeszcze nie skorzystal z 2 napastnikow,ktorych klub zakontraktowal ostatnio.
Wiec pochwal sie na forum - po czym oceniasz Ramireza jako slabego trenera ? Co jest wazniejsze w ocenie trenerskiej od jego pracy ? I jak oceniasz jego "slabosc" lub "dobrosc" ? Z lotu ptakow ? Jak dzierzba nasladuje glosy w pobliskim lesie ? Czy jak bialy dym ukazuje sie nad Watykanem ?


Musze doedytowac: pewnie rozpoznajesz go po tym,jak wchodzi czy schodzi po schodach,i to daje pewne pojecie z umilowaniem jakiej szkoly trenerskiej mozesz miec wiele wspolnego
Ostatnio edytowane przez wyar : 16.10.2017 o godz. 12:54.
You'll never know...
Odpowiedz cytując