Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80173
Stary 10.10.2017, 16:54
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Na dziś Wisła bez Carlitosa nie istnieje. Więc może się powstrzymać ze sprzedażą zwłaszcza w zimie? Chyba, że nie interesuje cie utrzymanie się w Ekstraklasie.
Wisła istniała 3 miesiące temu bez Carlitosa i będzie istnieć za 3 miesiące bez niego.

Od tego mamy dyrektora by nam na jego miejsce 'wyczarował' kogoś nowego.

Podobną analogię można zastosować do Wolskiego. 90% forum za nim płakało, aż w końcu odpalił Brlek i lud miał nową 'gwiazdę'. Tak będzie w przypadku każdego piłkarza. Tak samo zresztą mówiono wcześniej o Meliksonie i Stilliciu (pierwszym podejściu).

Prędzej będziemy walczyć o byt przy fatalnej sytuacji finansowej, niż sprzedając najlepszych piłkarzy (i automatycznie uzupełniając braki kupując nowych). Pewnie że wolałbym oglądać w Wiśle Carlitosa i przez następne 5 lat, ale bądźmy szczerzy: na kim innym mamy teraz zarobić? Klub nie ma wielu solidnych źródeł finansowania. Żeby chociaż co mecz stadion był w połowie zapełniony to była by inna rozmowa.
Odpowiedz cytując