Karherop napisał(a):

Sprecyzuj dokładnie o co chcesz zapytać, bo z tego chaosu który napisałeś niewiele sensownego można wyłowić.
Rozliczać trenera trzeba z celów postawionych przez Zarząd i dział sportowy. Oficjalnie ich nie znamy, ale po wypowiedziach vice prezesa niech każdy wyciągnie sobie swoje wnioski.
|
Wiceprezes powinien mieć trochę bardziej pogłębione procesy myślowe, niż przeciętny kibic. Rozumiem, że jest samozachwyt, bo kupiliśmy 13 kilo ziemniaków, ale tak się składa, że to miały być 4 pomidory.