Karherop napisał(a):

Sprecyzuj dokładnie o co chcesz zapytać, bo z tego chaosu który napisałeś niewiele sensownego można wyłowić.
Rozliczać trenera trzeba z celów postawionych przez Zarząd i dział sportowy. Oficjalnie ich nie znamy, ale po wypowiedziach vice prezesa niech każdy wyciągnie sobie swoje wnioski.
|
To pytania retoryczne,akurat od Ciebie odpowiedzi nie oczekuje,bo i nie byloby tam nic interesujacego,cytat sluzy tylko do uwypuklenia absurdalnego toku myslenia.
Mam nadzieje,ze tym razem Cie nie zawiodlem,bo spac w nocy nie bede mogl !
