Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2034
Stary 24.09.2017, 21:11
wyar napisał(a):Wyświetl post
Czyli nie chodzi o jakosc,a o ilosc zawodnikow ? Poza tym kto napisal,ze Ramirez ma dlugoletni kontrakt i 1906% poparcia w zarzadzie ? Czy ktokolwiek powiedzial kiedykolwiek,ze zamiast zatrudnienia trenera za niewielkie pieniadze,i liczeniem,ze ten potwierdzi dobra opinie o sobie i bedzie potrafil dokonac jakosciowego skoku w swojej pracy,my zatrudnilismy kozaka z La liga,ktory dostal pilkarzy JAKICH chcial i przebudowa bedzie trwala krotko a zaraz bedziemy bic sie z Warszawka czy Poznaniem o Majstra ?
I czy za czyjes marzenia powinnismy rozliczac trenera ?
Sprecyzuj dokładnie o co chcesz zapytać, bo z tego chaosu który napisałeś niewiele sensownego można wyłowić.

Rozliczać trenera trzeba z celów postawionych przez Zarząd i dział sportowy. Oficjalnie ich nie znamy, ale po wypowiedziach vice prezesa niech każdy wyciągnie sobie swoje wnioski.
Odpowiedz cytując