Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1713
Stary 22.09.2017, 09:39
Tylko zwycięstwo i to nie po bramce zdobytej w 90 minucie tylko wysokie....
W składzie najlepiej gdyby w miejsce Ze Manuela czy Imaza - dla których powinno się znaleźć miejsce na trybunach, znaleźli się w środku Velez do spółki z Bashą, na lewym Małecki, na prawym Wojtkowski (o ile będzie miał siły) z przodu obok Carlitosa Brożek, który zebrął od kibiców zjeby w środę, chociaż akurat tych, którzy powinni dostać zjeby było więcej....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując