Konrad. napisał(a):

No rzeczywiście, zamarzyło nam się pokonanie Korony. Ale jesteśmy naiwni... Tej wielkiej Korony z burdenskim w składzie, przy oszałamiającym dopingu, grającą w dziesiątkę...
Chorzy ludzie z nas.
Powinniśmy podziękować za zaszczyt grania na Kolporter Arenie i złożyć gratulacje temu wielkemu klubowi. Wszak ich stać zatrudniać takie gwiazdy jak Burdenski.
Co do rotacji w składzie: masz racje stosują ją te kluby.
Natomiast udało mi się zadzwonić do trenera Polski i Hiszpani i uwaga - nasi nie zostaną powołani! Może wtedy odpoczną?
Proponuje też aby Kiko odpuścił rozgrywki Ligi Europy i wtedy grają europejskie puchary dał odpocząć Małemu i Carlitosowi. Co ty na to? Czy jednak te rozgrywki traktujemy poważnie?
....a "rotacja w składzie" gdy gramy na dwóch frontach...
A potem usprawiedliwianie trenera, że drużyna nie zgrana...
My nie analizujemy czy są to klasowi piłkarze, ale czy są lepsi od Ze Manuela.
Wojtkowski jest średni, ale i tak dużo lepszy od Hiszpańskiego duetu z meczu z Piastem.
To kolejna durna zmiana. Po co zawodnik defensywny gdy mamy nie korzystny wynik, a drużyna gra w przewadze?
|
Ojeju,no popatrz,a mnie sie wydaje,ze na Koronie nie wygralismy od 4 lat,przywozac 3 porazki i 1 remis... I bilans ostatnich 4 lat z Kielcami to 4 porazki,2 remisy,2 zwyciestwa... Przeciez to powod do stawiania nas w roli murowanych faworytow

No i zlew z Burdenskiego,ale czekaj czekaj,ja juz sie gdzies z tym nazwiskiem spotkalem...
Swietnie,ze dzwonisz do tych trenerow z narodowek,zadzwon moze do menedzerow z Twojej ksiazki telefonicznej i zalatw nam troszke lepszych graczy,takich,co to beda grali co 3 dni na tej samej swiezosci i z usmiechem na ustach wygraja nam PP i EKstraklase. Co

? Zadaja pieniedzy


Juz kreatywniaku cos wymyslisz,wierze,ze zalatwisz graczy na poziomie fizycznym z najkepszych lig calkowicie za darmo ! I cale forum bedzie rechotac z twoich jakze celnych porownan takich pilkarzy do grajacych w polskiej lidze,zlapales mnie,zuchu !
Co do Kiko,to nawet,jesli on bedzie miec problem z LE,to juz Ty wiesz i masz wszelkie dane,by twierdzic,ze [pilkarze z naszej druzyny poradza sobie na 2,a nawet 3 czy czterech frontach (wciaz licze na te powolania). Wiadomo,kazdy z nich lata gral wlasnie na tej polce,takze Carlitos,a juz najbardziej fit powinni byc Ci,co daja najwiecej (czyli Malecki i Hiszpan),wiec osobiscie dokladalbym co piatek i poniedzialek jakis sparing,Konrad to koles,ktory wezmie bata i zapedzi tych nierobow do grania,a jak nie,to damy im kary, finansowe,rzecz jasna !

A,no i jeszcze jak wiadomo zgranie,taktyke i automatyzmy najlepiej wypracowywuje sie w ciagu rytmu meczowego sobota-sroda,w tygodniu jest wtedy czas,aby przecwiczyc wszystko
Zapomnialem dodac Brozia,Glowe czy Bogusia,no kto jak kto,ale Ci wg Sportowej Reguly Konrada powinni zaliczac tygodnie bez jednego dnia odpoczynku,wszak wiadomo,ze pruski dryl przyniesie same korzysci !