Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1373
Stary 16.09.2017, 22:34
teo napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem, zaczynamy w koncu grac pilka. Dluga laga sie zdarza, ale sa tez akcje po ziemi i to calkiem fajnie wygladajace
Dla wszystkich sceptykow lagi - druga bramka padla wlasnie po takiej pilce
dziesięć znaków


piotek
Rzygam tymi oklepanymi gadkami typu 'nie ma juz slabych druzyn', 'przeciwnik tez chcial wygrac', 'gdybysmy ten mecz wygraly to nie byloby tego pytania'. Odbieram to jako obraze
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 16.09.2017 o godz. 22:37.
Odpowiedz cytując