Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
1373
16.09.2017, 22:34
teo
napisał(a):
Moim zdaniem, zaczynamy w koncu grac pilka. Dluga laga sie zdarza, ale sa tez akcje po ziemi i to calkiem fajnie wygladajace
Dla wszystkich sceptykow lagi - druga bramka padla wlasnie po takiej pilce
dziesięć znaków
piotek
Rzygam tymi oklepanymi gadkami typu 'nie ma juz slabych druzyn', 'przeciwnik tez chcial wygrac', 'gdybysmy ten mecz wygraly to nie byloby tego pytania'. Odbieram to jako obraze
Ostatnio edytowane przez ashkeczup : 16.09.2017 o godz. 22:37.
ashkeczup
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ashkeczup
Znajdź inne posty napisane przez ashkeczup