Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1300
Stary 10.09.2017, 09:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze ja z obecną opozycją nie mam nic wspólnego więc pojechałeś i to mnie należą się chyba przeprosiny
Po drugie pisanie że Ondrasek, Brożek to tylko ławka jest śmieszne, bo obaj jak byli zdrowi to grali. Sprzedani są o tule ważni, że kontuzjowani są Ci których ściągneliśmy na ich miejsce.

Pewnie za mocno zareagowałem, przepraszam, ale już mnie krew zalewa jak wchodzę czasem na forum a tam Janusz na Januszu wywaliliby cały skład z trenerem włącznie. Nie chcę eskalować konfliktu, za mocno pocisnąłem, pokój.
Jest po sprawie ,cytując pewną piosenkę odniosę się do naszej konwersacji-,która po obu stronach była nie tak- "mam tak samo jak Ty"....ligę mistrzów w TV...
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 10.09.2017 o godz. 09:35.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując