wolfy napisał(a):

Po pierwsze ja z obecną opozycją nie mam nic wspólnego więc pojechałeś i to mnie należą się chyba przeprosiny 
Po drugie pisanie że Ondrasek, Brożek to tylko ławka jest śmieszne, bo obaj jak byli zdrowi to grali. Sprzedani są o tule ważni, że kontuzjowani są Ci których ściągneliśmy na ich miejsce.
Pewnie za mocno zareagowałem, przepraszam, ale już mnie krew zalewa jak wchodzę czasem na forum a tam Janusz na Januszu wywaliliby cały skład z trenerem włącznie. Nie chcę eskalować konfliktu, za mocno pocisnąłem, pokój.
|
Jest po sprawie

,cytując pewną piosenkę odniosę się do naszej konwersacji-,która po obu stronach była nie tak- "mam tak samo jak Ty"....ligę mistrzów w TV...
