Ogryzek napisał(a):

szprotson
Na razie nasza polityka jest ukierunkowana w większości na JUŻ. Z różnych względów (finansowych głównie) - sprawdź to po długości kontraktów dla nowych piłkarzy. Większość to 1+1 albo 2 lata max - czyli tu i teraz. Kilku piłkarzy ma zaledwie dłuższe. Ilu z nowych ma 3 lata wzwyż?
.
|
Wszyscy mlodzi maja stosunkowo dlugie kontrakty:
Wojtkowski 3 lata
Halilovic 2+2
Kostal 2+1
Arsenic 3 (bodajże)
Kolar 2+2
A nawet Cuesta 1+2
Wiec większość ma 3 lata lub dłużej

To juz ponad polowa okienka, reszta ma faktycznie max 1+1 ale nie mniej.
Junco naprawdę ma głowę na karku.